Vysokozdvižné vozíky YALE

vysokozdvizne-voziky-03

Vysokozdvižné vozíky YALE

Společnost Yale CZ s.r.o.  zastupuje v ČR světoznámého výrobce skladové manipulační techniky YALE. Vysokozdvižné vozíky Yale jsou bezesporu leader v této oblasti. Yale je třetí největší výrobce vysokozdvižných vozíků na celém světě, s tržbami které se pohybují okolo 1,5 miliardy dolarů.

Jako lídr v oblasti manipulace s materiálem, vysokozdvižné vozíky Yale nabízí mnohem víc, než většina ostatní konkurence. Všechny vysokozdvižné vozíky jsou dodávány jako kompletní řešení. V nabídce firmy tak najdeme kompletní nabídku všeho co je potřeba pro manipulaci s jakýmikoliv materiály.

Typy skladové manipulační techniky:

  • Ručně vedené vozíky Yale
  • Retrak
  • Skladová technika
  • Čelní akumulátorové vysokozdvižné vozík Yale
  • Čelní motorové vozíky vysokozdvižné Yale
  • Těžkotonážní vozíky vysokozdvižné Yale

Společnost Yale disponuje strategicky umístěnou sítí prodejců, servisních techniků a nabízí i vše potřebné pro financování a správu vozového parku vysokozdvižných vozíků. Vozíky se vyrábějí ve Spojených státech, Velké Británii, Nizozemí, Brazílii, Irsku, Itálii, Japonsku, Mexiku a Skotsku.

Samozřejmostí při nákupu vysokozdvižného vozíku Yale je pak i prodloužená záruka pro vybrané modely až na 36 měsíců nebo nejrůznější akční ceny. Vysokozdvižný vozík se spalovacím motorem na diesel nebo LPG je tak možné pořídit již za cenu od Kč 465.000,- bez DPH.

Vysokozdvižné vozíky Yale jsou vybaveny elektronickým diagnostickým systém zobrazování závad, nechybí ani impulsní řízení pojezdu i zdvihu a technologie CAN Bus. Dále pak možnost individuálního nastavení jízdních programů. Vysokozdvižné vozíky Yale jsou charakteristické ekologickým, výkonným a přitom i levným provozem a také i velmi nízkou poruchovostí.


vysokozdvizny-vozik_03