Vysokozdvižné vozíky CLARK

vysokozdvizny-vozik_19

Vysokozdvižné vozíky CLARK

V současné době existuje více než 250.000 vysokozdvižných vozíků CLARK po celém světě. Tato firma má jednu z nejširších produktových řad v oboru. Nabízí vysokozdvižné vozíky LPG, benzín, dvojí palivo, diesel, pro úzké uličky, ruční vozíky, elektrické přepravní vozíky a další skladovou a manipulační techniku. Nabídka firmy Clark zahrnuje více než 120.000 položek a 20 různých značek vysokozdvižných vozíků a jiných průmyslových zařízení

Během posledních 90-ti let patří vysokozdvižné vozíky Clark k nejprogresivnějším v tomto odvětví. Výrobce těchto strojů neustále reaguje na měnící se požadavky moderní logistiky a přizpůsobuje těmto požadavkům svoje vozíky. CLARK je jedničkou inovativního vývoje produktů, včetně bezpečnostních prvků. Firma Clark jako první výrobce vysokozdvižných vozík přijal a propagoval současní bezpečnostní standarty pro provoz vysokozdvižných vozíků. Právě vysokozdvižný vozík Clark, byl jako vůbec první na celém světě certifikován podle normy ISO 9001.

Nejnovější série vysokozdvižných vozíků Clark nabízí inovativní prvky v oblasti ergonomie, výkon, bezpečnost, odolnost a výkonnost. Tyto modely, určené pro distribuci, výrobu a skladování všech typů, jsou vhodné pro nejnáročnější aplikace.

Vysokozdvižné vozíky Clark jsou vybaveny automatickým vypnutím motoru, což slouží jako výrazný bezpečnostní prvek. Nechybí digitální displej a sebe diagnostický systém, které řidičům těchto vysokozdvižných vozíků poskytuje komplexní informace. Všechna běžná údržbová místa jsou velmi dobře přístupná, což snižuje čas potřebný k provádění běžné údržby stroje.


vysokozdvizny-vozik_03