Vysokozdvižné vozíky JUNGHEINRICH

vysokozdvizny-vozik_22

Vysokozdvižné vozíky JUNGHEINRICH

Skupina Jungheinrich je jedním z předních světových vysokozdvižných vozíků (a další skladové manipulační techniky). Vysokozdvižné vozíky Jungheinrich jsou známé svým kvalitním provedením, vysokou odolností a vyspělým technickým zpracováním. Firma Jungheinrich vyrábí vysokozdvižné vozíky již od roku 1953 a momentálně se její sídlo nachází v Hamburku.

Vysokozdvižné vozíky Jungheinrich jsou bezesporu číslo 1 mezi všemi podobnými stroji. Najdete je v každém větším skladovém nebo logistickém areálu. Tyto velmi moderní stroje zahrnují velmi širokou paletu produktů a různých modifikací. Vysokozdvižné vozíky Jungheinrich uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Vzhledem k současné globalizaci a neustále se zvyšující potřebě rychlých a efektivních logistických procesů, vzrůstá i potřeba užitečných pomocníků jako jsou právě vysokozdvižné vozíky od firmy Jungheinrich. Produkty této firmy jsou v současné době vyráběny ve čtyřech zemích. Jeden výrobní závod se nachází přímo v Hamburku, kde je i sídlo firmy, další pak ve městě Lüneburg (poblíž Hamburku, dále pak Moosburg a ještě jeden montážní závod v Qingpu ( Čína ).

Vysokozdvižné vozíky Jungheinrich jsou proslavené nejenom svou kvalitou a efektivitou, ale tato firma nabízí i vysoce kvalifikovaný servis, který je zárukou rychlého řešení jakýchkoliv problémů nebo provozních poruch těchto strojů. Jungheinrich je bezesporu jedna ze značek, která klade velký důraz na spokojenost svých zákazníků. Hlavní moto této firmy pak je: Jungheinrich – stojí za to.

Produktová nabídka firmy Jungheinrich  zahrnuje tyto vysokozdvižné vozíky:

  • Vysokozdvižné vozíky s možností ručního vedení nebo spolujízdy
  • Čelní elektrické vysokozdvižné vozíky
  • Vysokozdvižné vozíky s plynovým/ dieselovým pohonem

vysokozdvizne-voziky-35