Vysokozdvižné vozíky KOMATSU

vysokozdvizny-vozik_02

Vysokozdvižné vozíky KOMATSU

Komatsu je světový lídr v oblasti stavebních a důlních strojů. Tato firma byla založena v roce 1921 v Japonsku, v Tokiu. Společnost Komatsu prostřednictvím svých poboček a dceřiných společností, zaměstnává přes 38.000 lidí po celém světě. Vysokozdvižné vozíky Komatsu se pak vyrábí již od roku 1945.

V roce 1976 byla založena společnost, která vyrábí a prodává tyto vysokozdvižné vozíky ve Spojených státech. Výroba vysokozdvižných vozíků Komatsu pak v USA probíhá od roku 1987, kdy byl otevřen nový výrobní závod v La Palma, Kalifornie

Vysokozdvižné vozíky Komatsu nabízí velkou škálu různých modelů a modifikací. Firma vyrábí jak elektrické tak i benzínové nebo dieselové vysokozdvižné vozíky. Nechybí ani ty s pohonem na LPG. Tyto produkty jsou distribuovány prostřednictvím více než 145 autorizovaných prodejců a distributorů na západní polokouli.

Vysokozdvižné vozíky Komatsu jsou vybaveny výkonnými motory, které jsou doplnění speciální chladící soustavou pojezdové hydrauliky. Jsou také vybaveny systémem dvou nezávislých hydraulických čerpadel. Tím je dosaženo výrazně vyššího výkonu těchto vysokozdvižných vozíků oproti konkurenčním řešením.  Vysokozdvižné vozíky Komatsu také samozřejmě splňují normu Euro 4.

Mezi další přednosti vysokozdvižných vozíků Komatsu je pak možné zařadit i voděodolnou elektroinstalaci, automatické odpojení pohonu, pokud obsluha opustí své pracoviště za volantem nebo velmi snadnou údržbu celého stroje. Řízení vysokozdvižného vozíku Komatsu je velmi pohodlné a snadné. Tento stroj je také vybavený velmi výkonným posilovačem řízení, takže k jeho ovládání je potřeba vynaložit naprosté minimum síly.


vysokozdvizny-vozik_24