Vysokozdvižné vozíky ATLET

vysokozdvizne-voziky-17

Vysokozdvižné vozíky ATLET

Manipulační technika Atlet je výsledkem více než 50-ti let zkušeností z manipulace s materiálem. Je to výsledek neustálého vývoje a inovací. Vysokozdvižné vozíky Atlet a další skladová manipulační technika od tohoto výrobce nabízí efektivitu, produktivitu, vysoký stupeň ergonomie pro všechny, kdo potřebují maximalizovat ziskovost a efektivitu práce při manipulaci s materiálem.

Vzhledem k tomu že běžný řidič vysokozdvižného vozíku tráví mnoho hodin za ovládacími prvky tohoto stroje, je jeho pohodlí a ergonomie velmi důležitým prvkem. Vysokozdvižné vozíky Atlet jsou navrženy s ohledem na zdraví a vysokou produktivitu práce řidičů těchto strojů. Díky tomu pak tyto stroje mohou dosahovat mnohem vyšších výkonů než konkurenční stroje.

Manipulace s materiálem a logistika je vždy velmi drahá záležitost. Někdy ale i zdánlivě malé rozdíly mohou přinést výrazné úspory. A to ať již na straně úspory nákladů, nebo na straně výraznějšího nárůstu efektivity práce.

Vysokozdvižné vozíky Atlet poskytují vynikající komfort a jízdní stabilitu na nerovném povrchu. Vysokozdvižný vozík Atlet pak má k dispozici integrovaný diagnostický systém, která obsluze umožňuje rychlé řešení problémů za maximálně krátkou dobu.

Atlet je také především modulární koncept pro maximální dobu provozuschopnosti. Výkonný motor na střídavý proud pro nízkými nároky na údržbu a maximální zrychlení a rychlost pojezdu. Vysokozdvižné vozíky Atlet také obsahují usnadnění řízení při nízkých otáčkách. Nechybí ani prostorná kabina s velkorysou světlou výškou. Také brzdy jsou plně uzavření, takže se k nim nedostanou žádné nečistoty nebo prach. To poskytuje trvale vysoký brzdný výkon a tím delší servisní intervaly. To pak znamená náklady na údržbu.


vysokozdvizne-voziky-39