Vysokozdvižné vozíky STILL

vysokozdvizne-voziky-27

Vysokozdvižné vozíky STILL

Společnost Still je jedním z předních výrobců skladové a manipulační techniky. Vysokozdvižné vozíky Still najdete snad v každém větším skladu nebo i na mnoho jiných místech, kde je nutné přesouvat těžké náklady. Vysokozdvižné vozíky Still jsou vyráběny v mnoha typových provedeních. V nabídce Still nechybí jak elektrické, tak i dieselové nebo plynové vysokozdvižné vozíky.

Elektrické vysokozdvižné vozíky Still jsou vybaveny akumulační baterií s velkou životností, která zajišťuje dostatečné množství energie pro běžnou osmihodinnou směnu.

Vysokozdvižné vozíky Still mají velmi dlouhou tradici. Počátek jejich vývoje a výroby se datuje již do roku 1920. V současné době je společnost Still jedním z největších dodavatelů kompletního sortimentu, který zahrnuje vysokozdvižné vozíky, plošinové vozíky, traktory a také i další skladovou a manipulační techniku.

Klíčem k úspěchu společnosti Still jsou vysoce výkonné vysokozdvižné vozíky a také velmi kvalitní a moderní technologie. Samozřejmostí pak jsou i komplexní služby v oblasti servisu a péče o zákazníky. Společnost Still je tak předním dodavatelem pro malé i velké organizace. Nabízí i moderní počítačové logistické programy pro efektivní řízení skladové logistiky a pro řízení toku materiálu ve výrobních podnicích.

Sortiment výrobků:

  • Vysokozdvižné vozíky STILL s pohonem diesel
  • Vysokozdvižné vozíky STILL s plynovým pohonem
  • Elektrické vysokozdvižné vozíky STILL
  • Elektrické retraky a vychystávací vozíky STILL

vysokozdvizne-voziky-10