Vysokozdvižné vozíky BT

vysokozdvizne-voziky-03

Vysokozdvižné vozíky BT

Vysokozdvižné vozíky BT jsou jedna z produktových značek společnosti Toyota Material Handling Group. Což je jeden z největších světových výrobců vysokozdvižných vozíků na celém světě. Vysokozdvižné vozíky BT jsou vyráběny ve dvou velkých výrobních závodech. Jeden je v Bologna (Itálie) a druhý pak Mjölby (Švédsko).

Produktová nabídka zahrnuje kompletní nabídku veškeré možné manipulační a logistické techniky. Počínaje paletovými vozíky, přes nízkozdvižné vozíky, zakladače, retraky, čelní vysokozdvižné vozíky BT elektrické, čelní vysokozdvižné vozíky BT spalovací, vychystávací vozíky, VNA stroje, tažné vozíky nebo i poloautomatické systémy. Takto široká nabídka produktů je zárukou uceleného logistického řešení od jednoho spolehlivého dodavatele.

Čelní vysokozdvižné vozíky BT Toyota se vyrábí v mnoha různých modifikacích. Jsou nabízeny jak čtyřkolové, tak i tříkolové varianty, s bateriemi 24, 48 a 80 voltů. Maximální hmotnost přepravovaného nákladu se u jednotlivých vysokozdvižných vozík BT může pohybovat v rozmezí od 1 tuny až po 8 tun.  Nebo jsou vybaveny dieselovým spalovacím motorem nebo na LPG. Vysokozdvižné vozíky BT Toyota jsou vybaveny specializovanými dieselovými a LPG motory zajišťujícími optimální výkon. Vysokozdvižné vozíky BT Toyota jsou také vybaveny unikátním systémem Toyota System of Active Stability (SAS).

Společnost BT byla založena v roce 1946. V roce 1948 pak byl vyroben první ruční paletový vozík BT. Od roku 2000 je firma BT součástí nadnárodní společnosti Toyota Material Handling Group.

Společnost Toyota nabízí všem svým partnerům a zákazníkům komplexní služby nejenom v oblasti logistické manipulační techniky. Jsou nabízeny služby, které zahrnují jak přímí nákup vysokozdvižných vozíků a další techniky, tak i bazar použitých strojů nebo možnost zpětného odkupu. Samozřejmostí jsou i finanční služby, dodávky na klíč, nebo i školení a vzdělávání řidičů vysokozdvižných vozíků a další techniky.


vysokozdvizne-voziky-06