Vysokozdvižné vozíky DESTA

vysokozdvizne-voziky-15

Vysokozdvižné vozíky DESTA

Desta patří mezi jedny z nejznámějších producentů vysokozdvižných vozíků. Vyrábí a dodává všem zájemcům desítky nejrůznějších modelů. Mezi produkty firmy Desta najdeme dieselové, elektrické a také LPG vysokozdvižné vozíky.

Desta je tradiční česká výrobce, který v tomto výrobním segmentu působí již od roku 1974. Od roku 1999 se vysokozdvižné vozíky DESTA vyrábějí v ČZ a.s. Strakonice. Nové vývojové řady vysokozdvižných vozíků DESTA vycházejí z tradiční robustnosti a jednoduché konstrukce značky a přitom splňují náročné požadavky na ekologii a ekonomiku provozu.

Čelní vysokozdvižný vozík Desta se vyrábí v mnoha různých modifikacích. Maximální hmotnost přepravovaného nákladu se pohybuje v rozmezí  1 – 5 tun. Ve standardním provedení je vysokozdvižný vozík Desta vybaven zdvihem 3,3 m. Podle požadavku zákazníka je ale možní i kontejnerové provedení se zdvihem 2,8m nebo s volným zdvihem 1,4 metru. Specialitou vysokozdvižného vozíku Desta pak může být provedení TRIPLEX, které umožní zdvih až do výše 6,45 metru.

Vysokozdvižné vozíky Desta e vyznačují minimálními rozměry a vysokou stabilitou. To umožňuje jejich nasazení i při manipulaci s nákladem uvnitř železničních vagónů nebo uvnitř přepravních kontejnerů či v jiných prostorově omezených uzavřených skladovacích halách. Vozíky mají také díky moderním technologiím minimalizovanou úroveň hluku při zachování vysokých přepravních výkonů. Vysokozdvižné vozíky Desta jako produkt tradičního českého výrobce jsou zárukou vysoké kvality za rozumnou cenu.


vysokozdvizne-voziky-14