Vysokozdvižné vozíky NISSAN

vysokozdvizny-vozik_27

Vysokozdvižné vozíky NISSAN

Vysokozdvižné vozíky Nissan jsou vysoce exkluzivní stroje. Nabízí univerzální možnosti použít a to jak ve vnitřních skladovacích prostorách, tak i při venkovním nasazení. Kompaktní šasi vysokozdvižných vozíků Nissan zajišťuje lepší ovladatelnost než u mnoho konkurenčních strojů. Vysokozdvižné vozíky Nysan mají spolehlivý výkon.

Robustní motory, kterými jsou vybaveny vysokozdvižné vozíky Nissan, poskytují vyšší točivý moment a tyto stroje díky tomu dosahují takového výkonu, který uspokojí všechny požadavky na nasazení ve výrobě nebo ve skladové logistice.

K dispozici jsou různé varianty pohonu. Vysokozdvižné vozíky Nissan jsou tak dodávány s motorem na LPG, benzín nebo diesel. Samozřejmostí je pak i celá modelová řada vysokozdvižných vozíků s elektrickým pohonem.

Velkou předností těchto strojů je pak důmyslný systém řízení, který optimalizuje provoz vozíku a zajišťuje velmi nízkou spotřebu paliva a současně i velmi nízké emise výfukových plynů.

Každý vysokozdvižný vozík Nissan se pak standardně dodává s komplexním systémem ochrany motoru, který je schopen varovat řidiče v případě nadměrného zahřívání motoru nebo při poklesu tlaku oleje. Tento systém má zásluhu i na tom, že pohonná jednotka vysokozdvižného vozíku Nissan se vyznačuje dlouhou životností, což zhodnocuje investici do těchto strojů.

Vysokozdvižné vozíky Nissan patří k technické špičce ve své kategorii. Moderní design těchto strojů, skvěle zvládnutá ergonomie ovládacích a manipulačních prvků, velmi tichý provoz nebo i odpružená kabina jsou zárukou pohodlného pracovního prostředí pro obsluhu vozíků. Stroje také mohou být dovybaveny širokou škálou přídavných prvků jako je třeba kabina s vestavěným topením, zdvihací zařízení s výškou zdvihu až 7 metrů, nebo s bočním posuvem, kompletní osvětlení pro provoz na silnici nebo další manipulační prvky jako radlice nebo třeba kleště.


vzv_05