Vysokozdvižné vozíky TOYOTA

vysokozdvizny-vozik_21

Vysokozdvižné vozíky TOYOTA

Existuje celá řada důvodů, proč si zvolit vysokozdvižné vozíky Toyota. Tato firma je bezesporu jednička v prodeji vysokozdvižných vozíků na celém světě. Bez ohledu na toto čelní postavení v tomto odvětví ale Toyota neustále inovuje a modernizuje svoje produkty. Vysokozdvižné vozíky Toyota jsou tak dokonalou ukázkou moderního designu a vyspělé technologie. Výsledkem pak je široké spektrum vynikajících vysokozdvižných vozíků. Toyota je tak synonymem nejvyšší úrovně výkonu a současně i vysoké bezpečnosti pro obsluhu, a především pak synonymum pro vysokou produktivitu práce s vysokozdvižným vozíkem.

Mezi hlavní přednosti elektrických vysokozdvižných vozíků Toyota patří nízké nároky na údržbu baterie, velmi efektivní chlazení motoru, plně uzavřený systém přívodu vzduchu nebo možnost vlastního nastavení brzdy. Vysokozdvižné vozíky Toyota pak mají i řadu i celou řadu bezpečnostních prvků jako je například systém aktivní stability, systém odpojení řízení, pokud stroj opustí obsluha, elektrická houkačka, bez azbestové komponenty nebo nastavitelné světlomety s kryty.

Vysokozdvižné vozíky Toyota jsou opravdu velmi bezpečné a velmi výkonné stroje. Bezpečnost obsluhy a okolního personálu je pro společnost Toyota prioritou číslo jedna. Systém aktivní stability, kterým jsou vybaveny všechny její stroje velmi razantně pomáhá snížit riziko jakékoliv nehody. Celý systém se skládá z řady senzorů, které ve chvíli indikace jakékoliv nestability automaticky zapojí nebo odpojí příslušné ovladače. Díky tomu je možné předejít většině nehod nebo rizik.

Hledáte-li bezpečné a výkonné vysokozdvižné vozíky, s příznivým poměrem cena/výkon, pak vysokozdvižné vozíky Toyota rozhodně stojí za zvážení.


vysokozdvizny-vozik_18