Vysokozdvižné vozíky MITSHUBISHI

vysokozdvizne-voziky-40

Vysokozdvižné vozíky MITSHUBISHI

Mitsubishi to nejsou jenom známá japonská osobní auta, ale jedná se i o značku vysokozdvižných vozíků. Vysokozdvižné vozíky Mitsubishi jsou vyráběny společností Mitsubishi Heavy Industries (MHI), což je velmi dobře známá značka především v leteckém průmyslu a dále pak v oblasti průmyslové a elektronické výroby.

Vysokozdvižné vozíky Mitsubishi jsou vyráběny ve Spojených státech amerických, ve výrobním závodu v Houstonu, Texas. Tento výrobní areál, kde jsou produkovány vysokozdvižné vozíky Mitsubishi, zahrnuje více než 600.000 metrů čtverečních výrobních ploch. Celá továrna využívá automatické procesy a robotické montážní linky, což zajišťuje vysokou kvalitu vysokozdvižných vozíků Mitsubishi. Samozřejmostí pak je i certifikace celého výrobního závodu podle normy ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Mezi nabídkou firmy Mitsubishi najdeme snad všechny vysokozdvižné vozíky, které jsou obvykle dostupné. Nechybí tak ani manuální vozíky, elektrické vysokozdvižné vozíky s manuálním ovládáním, a dále pak i vysokozdvižné vozíky s elektrickým, plynovým (LPG) nebo dieselovým motorem. U nabídky Mitsubishi si tak má šanci vybrat úplně každý, kdo potřebuje spolehlivý pracovní stoj do svého skladu nebo do výrobního podniku.

Vysokozdvižné vozíky Mitsubishi své uplatnění najdou jak v menších výrobních závodech, tak i ve velkých logistických centrech nebo skladech. Hodí se i do potravinářských provozů, do papírenských výrob. Své uplatnění pak najdou i v prostředí těžkého průmyslu nebo hutní výroby.

Společnost Mitsubishi se kromě kvalitních funkcí a moderních technologií zaměřuje i na spolehlivý servis a podporu pro své zákazníky. Samozřejmostí je tak i servisní podpora a opravy prováděné přímo na místě použití daného stroje, nebo dlouhá záruka na celý stroj i jednotlivé díly. Pro všechny, kdo hledají spolehlivou kvalitu za rozumnou cenu, je vysokozdvižný vozík Mitsubishi určitě více než vhodnou volbou.


vysokozdvizne-voziky-03