Vysokozdvižné vozíky LINDE

vysokozdvizny-vozik_21

Vysokozdvižné vozíky LINDE

Linde Material Handling Česká republika s.r.o. dodává nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky. Tato společnost na českém trhu působí již od roku 1990 a zaměřuje se na komplexí služby v oblasti logistické techniky. V nabídce firmy můžeme najít ucelenou nabídku, která zahrnuje jak vysokozdvižné vozíky Linde, tak i nízkozdvižné vozíky a také i další skladovou manipulační techniku

Mezi hlavní předností vysokozdvižných vozíků Linde patří především velmi hospodárný provoz při zachování vysoké produktivity práce. Tím je zajištěna nízká spotřeba pohonných hmot a energie. Díky vylepšené konstrukci pak vysokozdvižné vozíky Linde mají jen velmi nízkou hlučnost a minimální emise, což je předurčuje k nasazení i do hygienicky náročných provozů například v oblasti logistiky v potravinářských skaldech nebo v potravinářské výrobě.

Technické vybavení vysokozdvižného vozíku Linde je velmi kvalitní. Najdeme u něj hydrostatický přímý pohon, který je velmi citlivý a umožňuje tak velmi jemnou manipulaci s přepravovaným nákladem. U elektrických vysokozdvižných vozíků Linde je pak možné zvolit více různých způsobů výměny baterie nebo je dokonce možné i zabudování vestavěného HF nabíječe.

Vysokozdvižné vozíky Linde je také možné pořídit ve variantě, která je poháněná na zemní plyn (CNG). Výhoda tohoto typu pohonu u vysokozdvižných vozíků spočívá především v tom, že firma pak není závislá na externím dodavateli pohonných hmot, provozní náklady stroje klesají na minimum a současně jsou veškeré emise snížené na minimum.

Při pořízení vysokozdvižného vozíku Linde je možností využít i nabídky na financování od společnosti Linde.


vysokozdvizne-voziky-15