Vysokozdvižné vozíky CATERPILLAR

vysokozdvizny-vozik_08

vysokozdvižné vozíky CATERPILLAR

Caterpillar je největší světový výrobce stavebních strojů. Caterpillar ale také vyrábí a prodává vysokozdvižné vozíky. Produktová řada vysokozdvižných vozíků Caterpillar zahrnuje stroje s maximální hmotností přepravovaného nákladu od 1 tuny do 16 tun. Najdeme zde nabídku jak vozíků s elektrickým pohonem, které své uplatnění najdou především v uzavřených skladech a logistických halách, tak i stroje se spalovacím motorem.

Společnost Caterpillar nabízí svým zákazníkům vysokou kvalitu svých vysokozdvižných vozíků, spolehlivost a profesionální zákaznický servis. Tato firma, jako přední světový výrobce strojů pro stavebnictví má velké zkušenosti při návrhu a vývoji těch nejodolnějších pracovních pomocníků. Platí to i pro vysokozdvižné vozíky Caterpillar.

Výroba vysokozdvižných vozíků Caterpillar probíhá v Číně. Caterpillar zde provozuje 11 výrobních závodů. Kromě vysokozdvižných vozíků se zde vyrábí i hydraulická rýpadla, lisy, dieselové motory, podvozky, pásové traktory a bagry, kolové nakladače a další průmyslové výrobky.

Caterpillar je rozhodně celosvětová jednička v průmyslových strojích. Charakteristické černo žluté logo zná asi každý, kdo se někdy pohyboval na stavbě, v plynárenství nebo v oblasti těžby nerostných surovin.

Catepilar poskytuje svým uživatelům komplexní služby technické podpory, které zajišťují bezproblémový provoz těchto strojů. Pokud hledáte profesionálního partnera pro vaše podnikání v oblasti logistiky, přepravy nebo manipulace s nákladem nebo i ve výrobě, pak vysokozdvižné vozíky Caterpillar jsou rozhodně tou pravou volbou.

Samozřejmostí pak je i certifikace vysokozdvižných vozíků podle normy ISO 9001:2000 a ISO 14001:200. Tyto stroje vám umožní minimalizovat prostoje, zvyšují produktivitu a zaručují nekompromisní výkon i v těch nejnáročnějších podmínkách. Samozřejmostí je i možnost používat vysokozdvižné vozíky Catepilar ve vícesměnném provozu.


vysokozdvizne-voziky-06