Vysokozdvižné vozíky BALKANCAR

vysokozdvizne-voziky-08

Vysokozdvižné vozíky BALKANCAR

Společnost Balkancar CZ s. r. o. dodává vysokozdvižné vozíky stejného jména na český trh. Kompletní sortiment zahrnuje vysokozdvižné vozíky Balkancar dieselové, LPG i elektrické, plošinové vozíky, tahače, zakladače i ručně vedenou techniku. Tato společnost patří mezi tradiční dodavatele skladové manipulační techniky s dlouhou tradicí nejenom v České republice ale i v dalších zemích.

Vysokozdvižné vozíky Balkancar jsou velmi nenáročné na obsluhu. Mezi další přednosti pak patří velmi malý poloměr otáčení, což vysokozdvižné vozíky Balkancar předurčuje k nasazení i ve skladovacích prostorách, které mají horší průjezdní podmínky. Vysokozdvižné vozíky Balkancar získali již celou řadu mezinárodních ocenění na různých výstavách a veletrzích například v Plovdiv, Bělehrad, Bukurešti nebo na strojírenském veletrhu v Brně.

Všechny vysokozdvižné vozíky Balkancar jsou vyráběny n území Evropské unie, což zajištuje jejich vysokou kvalitu a velmi nízkou poruchovost. Vozíky jsou vybaveny motory značek Deutz, Volkswagen a General Motors. Maximální hmotnost přepravovaného nákladu se v závislosti na konkrétním modelu pohybuje v rozmezí 1250 kg – 10 000 kg.

Elektrické vysokozdvižné vozíky Balkancar se vyznačují svým moderním designem. Ovládací prvky tohoto stroje jsou řešeny s ohledem na pohodlí a uživatelkou ergonomii pro obsluhu, která s ním pracuje. Práce s vozíkem Balkancar je tak velmi komfortní. Konstrukce tohoto vysokozdvižného vozíku pak umožňuje velmi snadno provádět nejrůznější modifikace na základě požadavků od zákazníků.

Samozřejmostí jsou pak i další související služby, jako jsou například finanční služby. Vysokozdvižné vozíky a další manipulační techniku Balkancar je možné pořídit na splátky, prostřednictvím finančního leasingu, pronajmout včetně servisních služeb v rámci operativního leasingu či využít prostý nájem.


vysokozdvizny-vozik_14