Vysokozdvižné vozíky HYSTER

vysokozdvizne-voziky-37

Vysokozdvižné vozíky HYSTER

Každá výrobní, skladovací, logistická nebo přepravní firma potřebuje ke svému bezproblémovému provozu spolehlivé vysokozdvižné vozíky. A přesně takové řešení nabízí společnost Hyster. Tato společnost vyrábí a dodává do celého světa špičkové vysokozdvižné vozíky, které hravě obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Kromě běžných vysokozdvižných vozíků na LPG, diesel nebo elektrických pohon, v nabídce společnosti Hyster nechybí ani kontejnerové vysokozdvižné vozíky nebo i ruční nebo elektrické paletové vozíky.

Každý vysokozdvižný vozík Hyster je navržený tak, aby maximálně uspokojil své uživatele. Značka Hyster je zárukou spolehlivosti, nízkých nákladů mna provoz a také toho, že jsou splněný všechny normy, ať už v oblasti bezpečnosti nebo i ekologie. Produkty Hyster slouží pro manipulaci se všemi typy nákladů uloženého na paletách. K dispozici jsou stroje, které zvládnou manipulaci s nákladem až do hmotnosti 40 tun.

Vysokozdvižné vozíky Hyster nabízí vynikající ergonomické řešení. K dispozici je výběr nejmodernějších pohonných jednotek, které zahrnují jak varianty LPG, tak i diesel nebo elektrický pohon. Stroje mohou být vybaveny jak pevnými pneumatikami, tak i pneumatikami huštěnými vzduchem. Vysokozdvižné vozíky Hyster mají mimořádnou manévrovací schopnost a mohou být provozovány i ve velmi úzkých uličkách nebo i ve stísněných prostorách ocelových přepravních kontejnerů či v železničních vagónech.

Zárukou spolehlivé investice při koupi vysokozdvižného vozíku Hyster je i prodloužená životnost těchto strojů. Nechybí pak ani pravidelné servisní intervaly každých 1000 hodin provozu. Pokud hledáte řešení, jak zvýšit efektivitu vašeho provozu nebo logistického centra, pak vozíky Hyster určitě stojí za zvážení.


vysokozdvizny-vozik_05